W dniu dzisiejszym w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej oraz przyjęliśmy do grona uczniów dzieci z klasy I. Swoją obecnością zaszczycili nas emerytowani nauczyciele, rodzice oraz radny powiatowy, pan Janusz Pawlikowski. Pani dyrektor wyróżniła za pracę następujących nauczycieli: Marię Adamską,Dorotę Króliszewską, Izabelę Gąsienicę, Annę Skupień, Beatę Budz, Ewę Dębicką, Rafała Łukaszczyka oraz Angelikę Kołodziej. Nagrodzeni zostali także pracownicy administracji i obsługi - pani sekretarka Maria Pawlikowska oraz panie woźne - Maria Pawlikowska oraz Maria Chyc. Uroczystość uświetniły przedstawienia klasy I i II przygotowane przez panią Gabrielę Warzechę - Fajto oraz panią Beatę Budz, a także klasy V i VIII przygotowane przez panią Beatę Łukaszczyk i Renatę Łukaszczyk. Wszystkim dziękujemy za obecność i wspólne świętowanie.