25 listopada obchodziliśmy światowy Dzień Pluszowego Misia. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Każde dziecko wie, że Pluszowy Miś jest dobry na wszystko: na smuteczki te małe i duże, na nudę, na powierzanie sekretów, na bajeczki przed snem i dobrze przespane noce oraz na wiele innych dziecięcych chwil. W naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia odbył się wyjątkowo wesoło. W tym dniu każde dziecko przyniosło swojego Przyjaciela, przedstawiło go opowiadając o nim ciekawe historyjki. Pani Beata przedstawiła dzieciom prezentację na temat historii powstania tego święta oraz przedstawiła znane Misie z filmów i książek. Przedszkolaki wspólnie z Pluszakami bawiły się przy muzyce, kolorowały i wycinały sylwetki Misiów, oglądały bajkę o Misiu Uszatku. W trakcie zabawy czekał na nich słodki poczęstunek w postaci Misia- lubisia. Na koniec przygotowano sesję zdjęciową, w której dzieci wcieliły się w wesołe Misiaki.