W sobotę 25 lutego na Stacji Narciarskiej Małe Ciche odbyła się kolejna edycja Pucharu Dyrektora Szkoły w Narciarstwie Alpejskim. Zawody cieszą się od lat dużym zainteresowaniem. W tym roku swój udział zgłosiło 66 zawodników. W dniu zawodów nie stawiło się 17, w zdecydowanej większości z klas 0 – III. Warunki pogodowe w czasie zawodów były bardzo wymagające, chwilami ekstremalne, dlatego podjęto decyzję o zakończeniu zawodów po jednym przejeździe.

Najlepszy wynik i Puchar Dyrektora Szkoły spośród dziewcząt zdobyła Angelika Strama, a wśród chłopców - Oskar Pawlikowski. Gratulujemy!

Pragniemy serdecznie podziękować Panu Andrzejowi Bielawie, Prezesowi Stacji Narciarskiej Małe Ciche, za nieocenioną pomoc w organizacji zawodów oraz rozwijanie w naszych uczniach narciarskiej pasji. Dziękujemy również Radzie Rodziców za zorganizowanie miejsca oraz przygotowanie gorącego poczęstunku.

 

Wyniki

Przejdź do galerii

 

#LaboratoriaPrzyszłości 

W trakcie wydarzenia wykorzystano aparat fotograficzny zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.