Na zebranie ogólne z rodzicami naszych uczniów, które odbyło się 27 kwietnia 2023 roku, zaproszony został funkcjonariusz Komendy Policji w Zakopanem, p. Krzysztof Waksmundzki.
W prosty, a zarazem dosadny sposób zaprezentował dorosłym problem związany z cyberprzemocą, agresją fizyczną i psychiczną wśród dzieci i młodzieży, z brakiem szacunku wobec dorosłych i instytucji. Wyjaśnił, jaka jest odpowiedzialność rodziców w zakresie kontroli nad własnymi podopiecznymi. Funkcjonariusz w obrazowy sposób nakreślił to, że wobec swoich dzieci należy zastosować powiedzenie: "Ufaj, ale kontroluj", bo jest to wyraz rodzicielskiej miłości.
Dziękujemy Panu Krzysztofowi za przybycie i ciekawą prelekcję i już dziś zapraszamy na spotkania z uczniami naszej szkoły, które odbędą się w dniach 16.05.2023-18.05.2023 r.

 

Policjant na zebraniu z rodzicami        Policjant na zebraniu z rodzicami - zdjęcie 2