22 maja 2023 roku (tj. poniedziałek) uczniowie klasy V uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Celem wyjazdu był Park Trampolin Gojump i zajęcia Matma na Trampach – jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo – rozrywkowej mapie Krakowa. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m in. ścieżek akrobatycznych koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.
Po dwugodzinnej zabawie uczniowie udali się do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema, który zwiedzali wykonując doświadczenia. Poprzez zabawę i samodzielne wykonywanie eksperymentów każdy mógł wzbogacić swoją wiedzę o otaczającym świecie. Na zakończenie odbyła się bardzo ciekawa lekcja pt. ”Mroźne eksperymenty”.

Wycieczka była udana, pogoda dopisała wspaniale, uczniowie pełni wrażeń wrócili zadowoleni do domów.