JASEŁKA DLA BABĆ I DZIADKÓW Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W MURZASICHLU
Uroczystość odbyła się 20 stycznia 2023 r. z udziałem zaproszonych Babć, Dziadków, Rodziców, p. Dyrektor Moniki Tomaszewskiej oraz p. W-ce Dyrektor Beaty Budz. Obie grupy przedszkolaków przygotowały wspaniałe przedstawienia jasełkowe przeplatane kolędami i pastorałkami. Uroku dodawały niezwykłe stroje małych aktorów. Dzieci zaśpiewały też piosenkę dla swoich Babć i Dziadków z okazji Ich święta, złożyły życzenia płynące z małych serduszek i wręczyły laurki. Występ małych aktorów uradował Gości. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały. Uroczystość przygotowały panie Beata Łukaszczyk, Gabriela Warzecha- Fajto przy wsparciu pani Anny Prokop. Rodzice przedszkolaków pomogli w przygotowaniach i zadbali o pyszny poczęstunek.